16. ročník Mýtinka CUPu

« zpět na výběr novinek

16. ročník Mýtinka CUPu
vloženo: 14.10.2020

Ahoj. V sobotu 3. října se uskutečnil již 16. ročník cyklistického závodu "Chalupářská 21 - klasik" a "Chalupářský maraston" na Mýtince u Měděnce.
Veškeré fotky a videa jsou na facebooku zde, nebo v galerii
Pokud náhodou nemáte přístup na facebook, koukněte na sem na rajče, nebo sem na youtube

Výsledky závodu: 

Pořadí jmeno  startovní číslo  čas  trať    Pořadí jmeno  startovní číslo  čas  trať 
1 Jakub Dvořák  13 01:56:10 35km muži   1 Vaclav Žatecký ml  74 01:00:58 21km Muži
2 Filip Urban  15 01:56:40 35km muži   2 Lukáš Koutecký  62 01:01:50 21km Muži
3 Jaroslav Provazník  25 01:57:34 35km muži   3 Lubomír Fiala  48 01:12:59 21km Muži
4 Bedřích Strnad 8 01:57:40 35km muži   4 Adam Boubín  72 01:17:30 21km Muži
5 Jarda Lehký  12 01:58:16 35km muži   5 Jachym Strnad  53 01:18:43 21km Muži
6 Radim Pavlík  9 02:00:22 35km muži   6 Libor Kopáček  44 01:19:09 21km Muži
7 Martin Dvořák  11 02:04:21 35km muži   7 Jakub Petříček  55 01:19:38 21km Muži
8 Libor Voháňka  5 02:04:45 35km muži   8 Tomáš Boubín  73 01:19:42 21km Muži
9 Miroslav Hampl  23 02:16:13 35km muži   9 Adam Zázvorka 65 01:21:44 21km Muži
10 Tomáš Svoboda st.  1 02:16:38 35km muži   10 Tomáš Řezáč 70 01:24:51 21km Muži
11 Petr Voháňka  4 02:18:33 35km muži   11 Tomáš Kerpl  52 01:27:28 21km Muži
12 Jan Matějka  3 02:19:34 35km muži   12 Tomáš Svoboda ml.  40 01:29:02 21km Muži
13 Michael Has  22 02:23:57 35km muži   13 Pavel Zázvorka 64 01:32:04 21km Muži
14 Jan Zavadil  17 02:25:58 35km muži   14 Jarda Vrba  63 01:40:52 21km Muži
15 Jiří Karas 6 02:34:30 35km muži   15 Vaclav Žatecký st.  76 01:43:36 21km Muži
16 Tomáš Řeholka 7 02:34:30 35km muži   16 Jiří Herajda 41 01:46:46 21km Muži
17 Filip Hlinka 24 02:36:35 35km muži   17 Tomáš Kozel 67 02:05:14 21km Muži
18 Pavel Strnad  14 02:37:59 35km muži   18 Martin Provazník  66 02:05:28 21km Muži
19 Zdeněk Rosa 26 02:43:38 35km muži   19 Ivo Strasser  47 02:34:34 21km Muži
20 Ondřej Payma  20 02:47:07 35km muži   20 Aleš Jelínek  56 02:51:12 21km Muži
21 Dušan Vízner 2 02:54:16 35km muži   21 Přemysl Synek ml.  71 02:52:15 21km Muži
22 Antonín Pech  10 03:16:28 35km muži   22 Kamil Král  78 DNF 21km Muži
23 Miroslav Vráblík  19 03:16:29 35km muži            
24 Miroslav Karas 18 03:24:10 35km muži            
25 Zdeněk Angrešt Dongres 21 DNF 35km muži            
                     
                     
                     
Pořadí jmeno  startovní číslo  čas  trať    Pořadí jmeno  startovní číslo  čas  trať 
1 Lucie Lehká  43 01:20:32 21km ženy    1 Řezáčová Dáša 99 01:42:47 21km Elektrokola
2 Kateřina Hornová  50 01:21:15 21km ženy             
3 Kateřina Charvátová  51 01:30:30 21km ženy             
4 Dana Pechová  42 01:35:33 21km ženy    Pořadí jmeno  startovní číslo  čas  trať 
5 Marcela Žatecká  77 01:46:55 21km ženy    1 Řezáčová Dáša 99 01:42:47 21km Elektrokola
6 Michaela Folkmanová  49 01:52:43 21km ženy             
7 Jitka Kozlová  68 02:06:06 21km ženy    Pořadí jmeno  startovní číslo  čas  trať 
8 Gábina Strasserová  57 02:06:07 21km ženy    1 Jelínková Esterka  59 02:09:05 21km žákyně
                     
            Pořadí jmeno  startovní číslo  čas  trať 
Pořadí jmeno  startovní číslo  čas  trať    1 Vráblíková Kateřina  61 01:35:49 21km Dorostenky
1 Jan Lehký  45 00:56:45 21km žáci             
2 Šimon Lehký  46 01:11:21 21km žáci    Pořadí jmeno  startovní číslo  čas  trať 
3 Ondřej Strnad  54 01:33:42 21km žáci    1 Žatecký Vojta  75 01:23:14 21km Dorostenci 
4 Daniel Kozel  69 01:34:08 21km žáci             
5 Šimon Vráblík  60 02:31:31 21km žáci             
6 František Jelínek  58 02:51:11 21km žáci             
                     
                     
Pořadí jmeno  startovní číslo  čas  trať             
1 Karel Strasser 38 00:54:45 35km Elektrokola            
1 Jiří Folkman  39 00:54:45 35km Elektrokola            
3 Přemysl Synek st.  37 01:57:22 35km Elektrokola